Par mani

IMG_6381Mani sauc Gita. Esmu mamma 2 lieliskām princesēm – Agatei un Montai. Mūsu ģimene dzīvo Rīgā, bet ar sirdi visi esam laukos.

Vienmēr, cik sevi atceros, man paticis darboties. Es nebiju no tām, kas pamatskolas darbmācības stundās zeķes lūdz adīt omei. Vēl vairāk – ja vajadzēja uzadīt vienu pāri – es pieveicu divus. Par to liels paldies manai mammai, kas man ielika adāmadatas rokās jau ļoti agri.

Nu jau vairāk kā gadu manā rīcībā ir arī lieliskākais aparāts, kādu vien esmu redzējusi, proti, SINGER šujmašīna (lieliska dzimšanas dienas dāvana no Lieliskā vīrieša). Taču, tā kā gribēšanas man ir vairāk kā saprašanas, tad no 3 šūdinājumiem sanāk labi, ja viens 🙂 Mans sapnis nākotnē – nopietni šūšanas kursi, lai varētu paveikt ko baudāmu arī savām proporcijām, ne tikai  bērnam un kantainam spilvenam.

Arī ideju ir pilna galva. Brīžiem vien tās skrien pa priekšu realizācijai. Dažreiz pieķeru, ka esmu iesākusi kādus piecus darbiņus, vēl apsolījusi uzmeistarot kādam dāvanu utt., bet nepielūdzams ir fakts, ka diennaktī ir tikai 24 stundas.

2 komentāri (+add yours?)

 1. Zane M.
  Feb 16, 2012 @ 21:25:35

  Prieks Tevi lasīt 🙂

  Atbildēt

 2. Ance
  Mar 01, 2012 @ 13:57:25

  Gitiņ, super! Sen jau bija ļaudīm, kas patālāk, jāļauj sekot jūsu piedzīvojumiem. Lai nekad neaptrūkstās ideju rakstāmajam, bet jau redzu, ka Tev tas nedraud. 🙂 Sveicieni un laba vēlējumi.
  Ance.

  Atbildēt

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: